WRH12100D-8W
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
WRH12100D-8W
JLCPCB Part #
C22750019
Package
Plugin,50.8x25.4mm
Description
-40mA、40mA -40℃~+85℃ 10V~18V 125kHz 13mm 25.4mm 50.8mm 68uF 75% 8W Short Circuit Protection Plugin,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS