WRA12100MD-4W
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
WRA12100MD-4W
JLCPCB Part #
C19724242
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 10V~18V 10mm 125kHz 2 25.4mm 25.4mm 4W 76% Short Circuit Protection ±100V ±20mA DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS