VRB4812YMD-10WR3
MFR.Part #
VRB4812YMD-10WR3
JLCPCB Part #
C5369720
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 11mm 12V 25.4mm 25.4mm 250kHz 36V~75V 680uF 80mVp-p 833mA 89% Short Circuit Protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS