VRB2412LD-20WR3
MFR.Part #
VRB2412LD-20WR3
JLCPCB Part #
C5369815
Package
DIP-6
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 1.667A 11mm 12V 18V~36V 20W 2200uF 25.4mm 250kHz 50.8mm 50mVp-p 90% Short Circuit Protection DIP-6 Isolated Power Modules ROHS