VRB2405LD-20WR3
MFR.Part #
VRB2405LD-20WR3
JLCPCB Part #
C5369814
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10000uF 11mm 18V~36V 20W 25.4mm 250kHz 4A 50.8mm 50mVp-p 5V 88% Short Circuit Protection DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS