VRB2405LD-15WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
VRB2405LD-15WR3
JLCPCB Part #
C5369808
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 15W 18V~36V 270kHz 3A 4700uF 50mVp-p 5V 89% Short Circuit Protection DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS