VRB1215YMD-20WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
VRB1215YMD-20WR3
JLCPCB Part #
C49242248
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.333A 1000uF 11.8mm 15V 20W 25.4mm 25.4mm 250kHz 50mVp-p 90% 9V~18V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS