URB4824YMD-15WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URB4824YMD-15WR3
JLCPCB Part #
C5369771
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 11.8mm 15W 18V~75V 24V 25.4mm 25.4mm 250kHz 500uF 50mVp-p 625mA 91% Short Circuit Protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS