URB4824YMD-10WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URB4824YMD-10WR3
JLCPCB Part #
C5369762
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 11mm 18V~75V 220uF 24V 25.4mm 25.4mm 250kHz 416mA 500uA 80mVp-p 91% Regulated type Short Circuit Protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS