URB4809YMD-30WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URB4809YMD-30WR3
JLCPCB Part #
C49242265
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10000uF 11.8mm 18V~75V 25.4mm 25.4mm 250kHz 3.333A 30W 50mVp-p 90% 9V Plastic encapsulated type Regulated type Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS