URB2424LD-30WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URB2424LD-30WR3
JLCPCB Part #
C5369836
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25A 1.5kV 1.5mA 12mm 24V 25.4mm 250kHz 30W 50.8mm 500uF 50mVp-p 91% 9V~36V Short Circuit Protection DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS