URB2415YMD-15WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URB2415YMD-15WR3
JLCPCB Part #
C5369769
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 1000uF 11.8mm 15V 15W 1A 25.4mm 25.4mm 250kHz 50mVp-p 91% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS