URB2415LD-20WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URB2415LD-20WR3
JLCPCB Part #
C5369827
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.333A 1.5kV 1000uF 11.8mm 15V 20W 25.4mm 250kHz 50.8mm 80mVp-p 91% 9V~36V Regulated type Short Circuit Protection DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS