URB2409YMD-10WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URB2409YMD-10WR3
JLCPCB Part #
C5369755
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.111A 1.5kV 10W 11mm 25.4mm 25.4mm 250kHz 50mVp-p 680uF 85% 9V 9V~36V Regulated type Short Circuit Protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS