URB2405LD-60WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URB2405LD-60WR3
JLCPCB Part #
C19724252
Package
DIP-6
Description
-40℃~+105℃ 1 1.6kV 12A 20000uF 310kHz 5V 60W 92% 9V~36V Short Circuit Protection DIP-6 Isolated Power Modules ROHS