URB2403YMD-15WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URB2403YMD-15WR3
JLCPCB Part #
C5369766
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10000uF 11.8mm 13W 20mA 25.4mm 25.4mm 250kHz 3.3V 30mVp-p 4A 88% 9V~36V Short Circuit Protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS