URB2403S-10WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URB2403S-10WR3
JLCPCB Part #
C5369854
Package
SIP,22x9.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 12mm 2.4A 2200uF 22mm 25mA 3.3V 300kHz 75mVp-p 85% 9.5mm 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS