URB1D15YMD-6WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URB1D15YMD-6WR3
JLCPCB Part #
C19724279
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 11mm 15V 2.25kV 220uF 25.4mm 25.4mm 250kHz 400mA 40V~160V 50mVp-p 6W 90% Short Circuit Protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS