URB1D05LMD-15WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URB1D05LMD-15WR3
JLCPCB Part #
C19724287
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 10000uF 11.8mm 15W 20mA 25.4mm 250kHz 3A 40V~160V 50.8mm 50mVp-p 5V 84% Short Circuit Protection DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS