URB1D05LD-20WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URB1D05LD-20WR3
JLCPCB Part #
C19724292
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 10000uF 11.8mm 2.25kV 20W 25.4mm 250kHz 40V~160V 4A 50.8mm 50mVp-p 5V 85% Short Circuit Protection DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS