RO-3.33.3S/HP
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
RO-3.33.3S/HP
JLCPCB Part #
C22372118
Package
SIP,11.5x6mm
Description
-40℃~+85℃ 1 100kHz 10mm 11.5mm 1W 2.97V~3.63V 2400uF 3.3V 303mA 30mVp-p 3kV 6mm 81% 8mA Short Circuit Protection SIP,11.5x6mm Isolated Power Modules ROHS