RO-243.3S/HP
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
RO-243.3S/HP
JLCPCB Part #
C22372122
Package
SIP,11.5x6mm
Description
-40℃~+85℃ 1 100kHz 10mm 11.5mm 1W 21.6V~26.4V 2400uF 3.3V 303mA 3kV 6mm 80mVp-p 84% Short Circuit Protection SIP,11.5x6mm Isolated Power Modules ROHS