R24P22005D
MFR.Part #
R24P22005D
JLCPCB Part #
C18212302
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
-40℃~+105℃ -5V、20V 12.5mm 19.5mm 2 200mVp-p 24V 2W 3kV 47uF、680uF 50kHz 50mA、200mA 9.8mm 90% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS