R24P21509D/P
MFR.Part #
R24P21509D/P
JLCPCB Part #
C18212309
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
-40℃~+90℃ -9V、15V 12.5mm 19.5mm 2 200mVp-p 24V 2W 330uF 3kV 50kHz 67mA、111mA 9.8mm 90% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS