R15P21503D
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
R15P21503D
JLCPCB Part #
C18212311
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
-3V、15V -40℃~+90℃ 12.5mm 150uF、680uF 15V 19.5mm 2 200mVp-p 2W 3kV 50kHz 9.8mm 90% 93mA、185mA Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS