R05P22005D/P
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
R05P22005D/P
JLCPCB Part #
C18212297
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
-200mA、50mA -5V、20V 12.5mm 19.5mm 2 200mVp-p 2W 3kV@AC 47uF、680uF 50kHz 5V 9.8mm 90% Short Circuit Protection SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS