MGJ2D051802SC
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
MGJ2D051802SC
JLCPCB Part #
C5369904
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
-2.5V、18V -40℃~+105℃ -80mA、80mA 100kHz 12.5mm 19.5mm 2 220uF 3kV@AC 4.5V~5.5V 9.8mm 90% Short Circuit Protection SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS