MDW10-24S05
MFR.Part #
MDW10-24S05
JLCPCB Part #
C22751380
Package
Plugin,23.8x13.7mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10.2mm 10W 10mA 13.7mm 1300uF 18V~36V 23.8mm 2A 300kHz 5V 80mVp-p 83% Short Circuit Protection 插件,23.8x13.7mm Isolated Power Modules ROHS