G1503S-1WR2
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
G1503S-1WR2
JLCPCB Part #
C7469004
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
-40℃~+85℃ 100kHz 100uF 12.5mm 13.5V~16.5V 19.5mm 1W 2 30mVp-p 6kV 76% 9.8mm Short Circuit Protection ±152mA、±15mA ±3.3V SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS