B0303S-1WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
B0303S-1WR3
JLCPCB Part #
C7468813
Package
SIP,11.6x6mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5kV 10.16mm 10mA 11.6mm 1W 2.97V~3.63V 220kHz 2400uF 3.3V 303mA 30mVp-p 6mm 81% Short Circuit Protection SIP,11.6x6mm Isolated Power Modules ROHS