AMDGT-241509DA50JZ
MFR.Part #
AMDGT-241509DA50JZ
JLCPCB Part #
C22372498
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
-100mA、+100mA -40℃~+105℃ -9V、+15V 12.5mm 19.5mm 2 200kHz 21.6V~26.4V 2200uF 2W 50mVp-p 5kV 82% 9.8mm Short Circuit Protection SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS