AM20CW-4815S-NZ
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
AM20CW-4815S-NZ
JLCPCB Part #
C22372475
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.333A 1.5kV 1000uF 11.8mm 15V 18V~75V 20W 25.4mm 25.4mm 250kHz 50mVp-p 91% Short Circuit Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS