AM20CW-4812S-NZ
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
AM20CW-4812S-NZ
JLCPCB Part #
C22372474
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 1.666A 11.8mm 12V 1600uF 18V~75V 20W 25.4mm 25.4mm 250kHz 50mVp-p 90% Short Circuit Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS