AM15C-2412S-NZ
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
AM15C-2412S-NZ
JLCPCB Part #
C22372461
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25A 1.5kV 1000uF 11.8mm 12V 15W 18V~36V 25.4mm 25.4mm 250kHz 50mVp-p 91% Short Circuit Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS