AM15C-1205S-NZ
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
AM15C-1205S-NZ
JLCPCB Part #
C22372455
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 11.8mm 15W 25.4mm 25.4mm 250kHz 30mVp-p 3A 4700uF 5V 90% 9V~18V Short Circuit Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS