AM10CW-4815S-NZ
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
AM10CW-4815S-NZ
JLCPCB Part #
C22372439
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 11mm 15V 18V~75V 25.4mm 25.4mm 250kHz 330uF 50mVp-p 667mA 87% Short Circuit Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS