AM10CW-4815D-NZ
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
AM10CW-4815D-NZ
JLCPCB Part #
C22372448
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 10W 11mm 18V~75V 2 25.4mm 25.4mm 250kHz 330uF 50mVp-p 90% Short Circuit Protection ±15V ±333mA 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS