AM10CW-2412S-NZ
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
AM10CW-2412S-NZ
JLCPCB Part #
C22372433
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 11mm 12V 25.4mm 25.4mm 250kHz 470uF 50mVp-p 833mA 86% 9V~36V Short Circuit Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS