YWLD2012-8R2K
MFR.Part #
YWLD2012-8R2K
JLCPCB Part #
C5563772
Description
13@7.9MHz 33MHz 400mA 8.2uH 940mΩ ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS