YWLD1608-2R7K
MFR.Part #
YWLD1608-2R7K
JLCPCB Part #
C5339203
Description
16@7.9MHz 2.7uH 500mA 72MHz 810mΩ ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS