YWLD1608-100K
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YWLD1608-100K
JLCPCB Part #
C5339208
Package
0603
Description
10uH 14@2.5MHz 2.4Ω 280mA 36MHz ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS