YWIF3225-560K
MFR.Part #
YWIF3225-560K
JLCPCB Part #
C22447725
Package
SMD,3.5x2.9mm
Description
125mA 5.6Ω 56uH 8@2.5MHz 8MHz Wire-wound chip inductor ±10% SMD,3.5x2.9mm Inductors (SMD) ROHS