YWIF2520-8R2K
MFR.Part #
YWIF2520-8R2K
JLCPCB Part #
C22447798
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
15@7.9MHz 2.65Ω 330mA 65MHz 8.2uH Wire-wound chip inductor ±10% SMD,2.9x2.7mm Inductors (SMD) ROHS