YWIF2520-680K
MFR.Part #
YWIF2520-680K
JLCPCB Part #
C22447807
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
10@2.5MHz 13.5Ω 145mA 68uH 6MHz Wire-wound chip inductor ±10% SMD,2.9x2.7mm Inductors (SMD) ROHS