YWIF2520-560K
MFR.Part #
YWIF2520-560K
JLCPCB Part #
C22447806
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
10@2.5MHz 12Ω 170mA 56uH 8MHz Wire-wound chip inductor ±10% SMD,2.9x2.7mm Inductors (SMD) ROHS