YWIF2520-2R2K
MFR.Part #
YWIF2520-2R2K
JLCPCB Part #
C22447791
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.1Ω 150MHz 18@7.9MHz 2.2uH 520mA Wire-wound chip inductor ±10% SMD,2.9x2.7mm Inductors (SMD) ROHS