YWIF2520-100K
MFR.Part #
YWIF2520-100K
JLCPCB Part #
C22447799
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
10uH 12@2.5MHz 2.95Ω 300mA 60MHz Wire-wound chip inductor ±10% SMD,2.9x2.7mm Inductors (SMD) ROHS