YWIF2012-2R7K
MFR.Part #
YWIF2012-2R7K
JLCPCB Part #
C22447712
Package
SMD,2.4x1.7mm
Description
1.7Ω 100MHz 12@7.9MHz 2.7uH 320mA Wire-wound chip inductor ±10% SMD,2.4x1.7mm Inductors (SMD) ROHS