YSPIT1513A-5R6M
MFR.Part #
YSPIT1513A-5R6M
JLCPCB Part #
C18236321
Package
SMD,16.5x15.5mm
Description
29A 3.9mΩ 40A 5.6uH Molded Inductor ±20% SMD,16.5x15.5mm Power Inductors ROHS