YSPIT1508A-4R2M
MFR.Part #
YSPIT1508A-4R2M
JLCPCB Part #
C19188708
Package
SMD,16.5x15.5mm
Description
27A 38A 4.2uH 4.7mΩ Molded Inductor ±20% SMD,16.5x15.5mm Power Inductors ROHS